تسلیت مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران هرمزگان به رهبر معظم انقلاب و ملت ايران

شناسه خبر : 87065

1398/10/13

تعداد بازدید : 40

تسلیت مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران هرمزگان به رهبر معظم انقلاب و ملت ايران
مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران هرمزگان شهادت «سردار قاسم سلیمانی» فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» به رهبر معظم انقلاب و ملت ايران تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان، به دنبال شهادت «سردار قاسم سلیمانی» فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» به همراه «ابو مهدی مهندس» جانشین فرمانده الحشد الشعبی در حمله تروریستی آمریکا در فرودگاه بین‌المللی بغداد، مدیریت حوزه علمیه خواهران، پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«و الّذِین هاجرُوا فی سبِیلِ اللّهِ ثُمّ قُتِلُوا أو ماتُوا لیرزُقنّهُمُ اللّهُ رِزقاً حسناً و إِنّ اللّه لهُو خیرُ الرّزِقِین* لیُدخِلنّهُم مُّدخلاً یرضونهُ و إِنّ اللّه لعلِیمٌ حلِیمٌ»

آنان كه در راه رضای خدا، از وطن هجرت کردند و در راه دین خدا كشته شدند و یا مرگشان فرا رسید، البته خداوند، رزق و روزی نیكوئی در بهشت ابد نصیبشان می کند كه همانا خداوند بهترین روزی دهندگان است. (سوره حج، آیات 58 ، 59)

حادثه تلخ و تأسف بار شهادت «سردار قاسم سلیمانی» فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» و همراهانشان در حمله تروریستی آمریکای جنایتکار به وسیله ی بالگردهای آمریکایی به خودرو حامل این سردار بزرگ و همراهانش در فرودگاه بین‌المللی بغداد در بامداد امروز(جمعه)، دلهای ما را غمگین و اندوهبار کرد.

این حادثه نشانه ترس و شکست مزدوران شیطان صفت و پلیدی است که هر روز با ترفندهای مختلف، دشمنی خود را نسبت به ملت شهید پرور ایران آشکار می سازند.

اما آنها به خوبی می دانند ملت همیشه بیدار و حاضر در دفاع از خاک و میهن خود هرگز در برابر توطئه های موذیانه ی آنها ساکت نخواهند نشست و این اقدام شرمانه و ظالمانه ی آنها را بی جواب نخواهند گذاشت.

به طور قطع شهادت این سردار بزرگ طومار آمریکا و اسراییل را در هم خواهد پیچید چنانکه شهادت شهید حججی طومار داعش را درهم پیچید.

مدیر، کارکنان و مسئولان و طلاب حوزه‌ علمیه خواهران هرمزگان این حادثه دلخراش را محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، خانواده داغدیده ی این عزیزان و ملت شريف ايران را تسلیت می گویند.

حوالی بامداد امروز، در پی حمله تروریستی با چهار موشک کاتیوشا به دو اتومبیل در حوالی فرودگاه بغداد، سر لشکرقاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس، نائب رئیس الحشد الشعبی و چند همراه، هدف قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

نمايش اعلانات