کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" و ژورنال کلاب در هرمزگان برگزار شد

شناسه خبر : 82909

1398/08/07

تعداد بازدید : 22

کارگاه
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" و ژورنال کلاب با حضور استاد کشوری برگزار شد.

آسیه کمالی در گفت و گو با خبرنگار حوزه علمیه خواهران هرمزگان، با اشاره به اهمیت پژوهش و تحقیق  بیان کرد: کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" با حضور استاد برجسته کشوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احسان ابراهیمی و اساتید سطح دو و سه در شهرهای بندرعباس و میناب برگزار شد.
وی با بیان اینکه این کارگاه مکمل کارگاه های مقاله نویسی است، تصریح کرد: هدف از برگزاری این کارگاه توانمند سازی اساتید سطح دو و سه در نگارش مقاله است که در این کارگاه گام به گام ساختار مقاله از انتخاب عنوان مقاله تا تدوین فهرست منابع به صورت کاملا کاربردی ارائه شد.
خانم كمالي تاکید کرد: یکی از برنامه های کارگاه دو روزه برگزاری کارگاه یک روزه ژورنال کلاب برای طلاب و اساتید و نویسندگان مقاله جهت همایش نهج البلاغه و انقلاب بود.
وی با بیان اینکه کارگاه یک روزه ژورنال کلاب در جزیره قشم نیز برگزار شد، تصریح کرد: کارگاه ژورنال کلاب و ارزیابی ساختار و محتوای مقاله ها به منظور ایجاد آمادگی لازم برای نگارش مقاله و ارائه آن به دومین همایش ملی نهج البلاغه و انقلاب بوده است.
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان افزود: کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" به مدت چها روز در شرق و غرب استان برگزار شد و مدارس علمیه میناب، بشاگرد، رودان، سیریک، جاسک از مدارس شرق استان به میزبانی شهرستان میناب و مدارس بندرعباس، بندرلنگه، پارسیان، حاجی آباد و قشم از مدارس غرب استان میزبان بندرعباس بوده اند.
وی خاطر نشان کرد: 120 نفر از اساتید و طلاب سطح دو و سه و 15 نفر از طلاب اهل سنت برای ایجاد آمادگی نگارش مقاله برای ارائه به دومین همایش ملی نهج البلاغه در کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" حضور داشتند.
خانم كمالي تصریح کرد: دومین همایش ملی نهج البلاغه با مشارکت دفتر امور اهل سنت و به میزبانی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه کارگاه همسو با محورهای اصلی طرح آموزش پژوهش محور و به گونه کاملا کاربردی و عملیاتی برگزار شد، خاطر نشان کرد: با توجه به رویکرد جدی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران به آموزش پژوهش محور «طرح اشراب» و ضرورت اجرای آن در مدارس کشور، کارگاه های مهارت افزایی پژوهش در میناب و بندرعباس برگزار شد.
معاون پژوهش حوزه علميه خواهران هرمزگان در پایان تصریح کرد: کارگاه "اصول مقاله نویسی علمی" با همکار معاونت پژوهش و معاونت آموزش حوزه علمیه خواهران هرمزگان انجام شده است.

نمايش اعلانات