تقدیر و تشکر عضو کمیته بانوان کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از همکاری پژوهش حوزه علمیه خواهران میناب

شناسه خبر : 113745

1400/08/20

تعداد بازدید : 56

تقدیر و تشکر عضو کمیته بانوان کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از همکاری پژوهش حوزه علمیه خواهران میناب
در نشست مشترک معاون پژوهش منطقه هفت هرمزگان و مدیر و معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران میناب با دکتر زینب طیبی عضو کمیته بانوان کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از همکاری و ارسال مقالات طلاب این مدرسه به کنگره تقدیر و تشکر شد.
به گزارش روابط  عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان در  نشست مشترک معاون پژوهش منطقه هفت هرمزگان و مدیر و معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران میناب با خانم زینب طیبی عضوکمیته بانوان کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی، گزارشی از فعالیت های پژوهشی حوزه علمیه حضرت زینب میناب در کنگره گام دوم انقلاب بیان و محورهای مورد تعامل ونیازهای پژوهشی این حوزه ارائه شد.
 
خانم احمدی هدف از این نشست مشترک: را تقدیر و تشکرخانم طیبی از ارسال مقالات طلاب میناب در کنگره گام دوم وهم اندیشی و ارائه راهکارهایی برای پبشرفت طلاب و اساتید مدرسه حضرت زینب سلام الله علیها دانست.
 
خانم طیبی در این نشست بیان کرد:در راستای حمایت از تحقیقات طلاب در گام دوم انقلاب تلاش شده است با برنامه ریزی صورت گرفته مقالات طلاب هرمزگان در فصلنامه گام دوم انقلاب به چاب برسد.
 
وی اظهار داشت:امروز ظرفیت های موجود در حوزه فعال است تا بتواند راه حل علمی و اساسی نسبت به رفع مسائل و مشکلات اجتماعی موجود در جامعه در بستر گام دوم انقلاب را ارائه دهد. 
 
درپایان این نشست خانم سمیه احمدی طیفیکانی معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران هرمزگان و خانم بی بی معصومه میرجلیلی مدیر و خانم صالحی پور معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها از حسن نظر و توجه و همکاری وی تقدیر و نشکر کردند.

نمايش اعلانات