عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان:

تحقق تمدن نوین اسلامی رسالت طلاب پژوهشگر است

شناسه خبر : 105746

1400/01/23

تعداد بازدید : 20

تحقق تمدن نوین اسلامی رسالت طلاب پژوهشگر است
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: طلاب پژوهشگر در زمینه تحلیل و نشر بیانات و آثار مقام معظم رهبری (حفظه الله) پژوهش کنند.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان خانم طیبی در کارگاه اصول تدوین و نشر مقالات علمی گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس و با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان به صورت آنلاین برگزار شد با اشاره به رسالت طلاب بیان کرد: هدف از برگزاری کنگره ها، همایش ها و نشر مقالات علمی پژوهشی و تحلیل بیانات و  آثار مقام معظم رهبری (حفظه الله)، تحقق تمدن نوین اسلامی است.
 
کارشناس پژوهش با اشاره به اهمیت انتخاب موضوع مقاله تصریح کرد: عناوین مقاله ها باید دقیق، رسا، روشن و بدون ابهام باشد تا متناسب با مجلات علمی مختلف، قابل نشر باشد.
 
خانم طیبی با اشاره به اینکه در زمینه گام دوم انقلاب اسلامی، سبک زندگی اسلامی، تمدن نوین اسلامی و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری (حفظه الله) عناوین بسیاری وجود دارد که قابل تحقیق و پژوهش است: مطالعه و ارزیابی بسیار مقالات و تحقیق و پژوهش در موضوعات مختلف، به تشخیص مناسب ترین موضوع بر اساس اصول و مبانی مقاله نویسی کمک می کند.
 
وی با اشاره به اهمیت چکیده در بحث مقاله نویسی اظهار کرد: چکیده را می توان با حداقل واژگان کلیدی و دقیق ترین کلمات نوشته شود و  جملات غیرضروری، محاوره ای و اضافی آورده نشود.
 
این نشست توسط مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس و با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان به صورت آنلاین برگزار شد.

نمايش اعلانات