همه طلاب و مسئولان مدارس علمیه خواهران هرمزگان در کرسی امروز شرکت کنند

شناسه خبر : 105731

1400/01/23

تعداد بازدید : 27

همه طلاب و مسئولان مدارس علمیه خواهران هرمزگان در کرسی امروز شرکت کنند
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: کرسی علمی ترویجی «بررسی نظریه پوشش اسلامی با رویکرد تنزیلی» امروز ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و همه طلاب، اساتید، کادر و مسئولان مدارس سعی کنند در این کرسی حضور یابند.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان، خانم راضیه سلطان عباسی از برپایی کرسی علمی ـ ترویجی «بررسی نظریه پوشش اسلامی با رویکرد تنزیلی» خبر داد و گفت: این کرسی که به همت  گروه علمی قرآن مرکز مدیریت و با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار می شود اولین نشست از سلسله نشست های گروه های علمی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران است.
 
وی اظهار داشت: در این کرسی علمی ـ ترویجی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور، مدیر حوزه های علمیه خواهران ارائه بحث خواهد داشت و این کرسی به صورت زنده پخش می شود.
 
خانم عباسی یادآور شد: همه خواهران طلبه سعی کنند در این کرسی شرکت و همه سوالات و نظرات خود را برای برگزاری دوره های بعدی مکتوب کرده و از طریق معاونان فرهنگی برای مدیریت استان ارسال نمایند.
 
وی در پایان بیان داشت: این کزسی در تاریخ دوشنبه بیست و سوم فروردین 1400 ساعت 10 الی 12برگزار شده و علاقه مندان از طریق لینک های زیر می توانند در این کرسی شرکت کنند. 
 
لینک شرکت در پخش زنده http://live.whc.ir/
 
لینک شرکت در کرسی http://b2n.ir/dte400

نمايش اعلانات