دوره مسابقه آموزش مجازی باورهای روشن با هدایای ویژه برگزار می گردد

شناسه خبر : 105350

1399/12/30

تعداد بازدید : 35

دوره مسابقه آموزش مجازی باورهای روشن با هدایای ویژه برگزار می گردد
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان از برگزاری دوره مسابقه باورهای روشن خبر داده و گفت: مسابقه باورهای روشن در راستای تعمیق باورهای دینی و با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان خانم راضیه سلطان عباسی بیان کرد: این دوره با همکاری دفتر تبلیغات قم اجرا شده و شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون همه سرفصل های آموزشی می توانند گواهینامه این دوره را کسب کنند.
 
خانم عباسی هدف از این دوره را تعمیق باورهای دینی بر اساس مبانی و تعالیم آسمانی دانست و اظهار داشت: این دوره به صورت غیرحضوری (آفلاین) از اول اردیبهشت لغایت اول شهریور برگزار شده که طلاب، خانواده های آنان و عموم علاقه مندان می توانند در این ( دوره مسابقه)  شرکت کنند.
 
وی در زمینه نحوه برگزاری آزمون افزود: پس از ثبت نام، فایل های آموزشی بارگزاری و پس از انجام موفقیت آمیز هر آزمون که به صورت ۱۰ سوال چهار گزینه ای است، فایل بعدی فعال شده که در صورت موفقیت در همه آزمون ها، گواهینامه صادر می شود و البته شایان ذکر است برای هر آزمون نیز در صورت موفقیت، به صورت جدا گواهینامه صادر می شود.
 
استاد حوزه عناوین این دوره را مسائل اعتقادی متنوع معرفی کرد و افزود: توحید و خداشناسی، وحی و خاتمیت، امامت، عدل، معاد، مهدویت، ولایت فقیه و حکومت اسلامی، دین شناسی و معرفت دینی، تشیع، هویت و تاریخ از رشته های مرتبط است که صدور گواهینامه و اهداء جوایز به تعدادی از شرکت کنندگان نیز انجام می شود.
 
وی در پایان اشاره کرد: شرکت کنندگان در صورت رد شدن در آزمون، می توانند برای چند بار در آزمون شرکت کرده و گواهینامه آموزشی باورهای روشن را دریافت کنند.

نمايش اعلانات